Позитивні афірмації

Автори - Бутурлим Т. І., Зінченко Т.
«Розслабтесь. Закрийте очі. Уявіть, що ви ґрунтовно повторили все відповідно до програми ЗНО з української мови та літератури. Відчуйте приплив упевненості, сили духу. Ваше тіло стає легким і невимушеним. Серце пульсує ритмічно. Уночі вже не бачите сновидінь-жахіть, у який спізнилися на ЗНО, не виконали чимало завдань, загубили паспорт. Ви спокійні, тому що на будь-яке запитання з української літератури за 9 – 11 класи знаєте відповідь. Уявіть, як упевнено заходите до аудиторії, швидко й правильно позначаєте відповіді в тестових завданнях, грамотно, логічно й аргументовано пишете власне висловлення. Дивитеся на годинник – ще залишається 10 хв.: якраз для того, щоб спокійно перевірити роботу. Ви здаєте сертифікаційну роботу – і на душі значне полегшення. Зробіть глибокий вдих, видих. Відкрийте очі. Нехай образ успішного (-ї) старшокласника (-ці) з релаксації перенесеться у вашу душу».
***
«Сьогодні один із найщасливіших днів у моєму житті: я склав (-ла ) ЗНО з української мови та літератури. Упевнений (-а), що на більшість тестових завдань дав (-ла) правильні відповіді. Сподіваюсь, що уважно переніс (-ла) відповіді з тестового зошита до бланка. Мені легко, тривожність і невпевненість зникли. Душа співає, наповнена позитивними емоціями. Відчуваю приплив духовних і фізичних сил, які спрямую на наступні іспити. Знаю, що все буде добре, усе, що запланував (-ла) обов’язково здійсниться».
***
«Після складання ЗНО з української мови та літератури ми стали ще сильнішими. Це чергова сходинка в житті. З’єднаймо в єдине ціле нашу життєву наснагу, знання, бажання бути кращими. Підійміть з’єднані руки. Зарядіться енергією неба, сонця й дозвольте їй оновити ваше «Я», надихнути на нові звершення. Зробіть крок уперед. Уявіть, як результати ЗНО з української мови та літератури допоможуть вступити до омріяного вузу. Відчуйте щастя, задоволення своїми успіхами.
Уявіть, що всі ми разом досягли вершини Олімпу слави. Ідемо червоною доріжкою. Усі аплодують, вітають. Згадаймо тяжкий шлях до цієї вершини. Чи варті були всі наші зусилля? Звичайно, так. Лише невтомна праця, цілеспрямованість, урівноваженість відкривають двері в нове яскраве життя».

Немає коментарів: