24.08.17

Знайомимося з країнами Європейського Союзу (географічні хвилинки № 6, 7, 8, 9, 10) (автор - Бутурлим Т.І.)

Данія
Естонія
Ірландія
Іспанія
Італія

Знайомимося з країнами Європейського Союзу (географічні хвилинки № 1, 2, 3, 4, 5) (автор - Бутурлим Т.І.)

Австрія
Бельгія
Болгарія
Велика Британія 
(вийшла зі складу ЄС 23 червня 2016 р.)
Греція

Вітаю з Днем Незалежності України!!!

23.08.17

Історія Державного Прапора

День прапора в Україні

Вітаю зі святом!!! Миру й добробуту, українці!!!

Вивчаймо англійську мову разом!!!

Диплом про успішне завершення рівня А 1- А 2 курсу англійської мови на сайті www.lingva.ua (Асоціація інноваційної та цифрової освіти, Skills Academy).

Методичні рекомендації щодо викладання української мови та літератури 2017-2018 рр.

Відео відкритого уроку української літератури "Характер гендерних взаємин персонажів роману В. Підмогильного "Місто"(11 клас)

21.08.17

"Учитель року"

У новому 2017/2018 навчальному році всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводитиметься у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура». Їх затвердив відповідний наказ Міністерства освіти і науки України від 19.06.2017 № 866 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

20.08.17

Новий закон "Про освіту"

Текст нового Закону «Про освіту» повністю готовий до розгляду в другому читанні. Закон «Про освіту» є базовим у  законодавчому забезпеченні освіти. Його ухвалення розблокує оновлення законів “Про середню освіту” та “Про професійну освіту”, а також створення закону “Про національну систему кваліфікацій”. 6 жовтня 2016 року 277 народних депутатів проголосували за проект Закону “Про освіту” в першому читанні.
http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/08/19/liliya-grinevich-novij-zakon-%C2%ABpro-osvitu%C2%BB-mae-buti-progolosovanij-do-dnya-vchitelya/

17.08.17

Global Teacher Prize Ukraine

Global Teacher Prize – міжнародна премія, заснована арабським мільярдером Санні Варкі у 2014 році. Цього року в Україні організована національна премія Global Teacher Prize Ukraine. Мета конкурсу — знайти вчителів-новаторів. 20 кращих викладачів визначить оргкомітет премії Global Teacher Prize Ukraine. Усі вони зберуться 15 вересня в Одесі, де після різноманітних воркшопів, креативних завдань і дискусій експертне журі обере 5 фіналістів. Переможець українського конкурсу отримає 100 000 гривень і разом з п’ятіркою фіналістів поїде на Global Education and Skills Forum 2018 у Дубай, де назвуть ім’я кращого вчителя у світі. ТОП-5 номінантів також отримають рік безкоштовного підвищення кваліфікації від ініціатора Global Teacher Prize Ukraine — громадської спілки «Освіторія».

Для нас, учителів!

МОН мотивує абітурієнтів вступати на педагогічні спеціальності: у 2017 році збільшено державне замовлення для майбутніх вчителів-предметників (7 405 місць). Загалом за галуззю «Освіта» передбачено 12 315 бюджетних місць. Із 01.09. 2017 року має зрости заробітна плата всім педагогічним працівникам.
http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/08/15/volodimir-grojsman-u-proekti-byudzhetu-na-2018-rik-mi-znovu-proponuvatimemo-pidvishhennya/

Ліквідація черг до дитсадків

Протягом 2017 року створено 9 943 місця у ДНЗ (на 100 місць у ДНЗ – 113 дітей). Найбільше місць створено у Львівській області – 2122. 
http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/08/15/uryad-spilno-z-misczevimi-organami-rozrobit-programu-z-likvidacziyi-chergi-u-ditsadkax/

05.08.17

Кращі вищі навчальні заклади столиці України 2017 р.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка; НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Національний університет біоресурсів і природокористування України; Національний університет "Києво-Могилянська академія"; Національний авіаційний університет; Національний університет харчових технологій; Національний медичний університет імені О. О. Богомольця; Київський національний університет технологій та дизайну; Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана; Київський національний університет будівництва і архітектури; Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова; Київський національний торговельно-економічний університет та ін.
http://osvita.ua/vnz/rating/25715/

Галина Кирпа "Мій ангел такий маленький"

Мій ангел такий маленький,
ну просто крихітка —
я навіть не бачу,
чи він сидить
на моєму плечі.

Мій ангел такий легенький,
ну просто пушинка —
я навіть не чую,
як він сидить
на моєму плечі.

Мій ангел такий тихенький,
ну просто тихіший трави —
я навіть не знаю,
коли він спить,
а коли прокидається
на моєму плечі.

03.08.17

Створення Музею науки в Україні

В Україні протягом року буде створено перший Музей науки (м. Київ, вул. Антоновича, 180). Будівля, яку реконструюватимуть, знаходиться в управлінні Міністерства освіти і науки України і має 5000 м² вільних площ. Орієнтовна вартість проекту – 150 млн гривень. Освітній простір буде багатофункціональним і матиме кілька десятків різних зон: експозиції (хімія, фізика, космос, підводний світ, роботи та ін.), майданчики для майстер-класів та відеодемонстрацій, науковий театр, зона невагомості, лабіринт, відкрита бібліотека тощо. Музей стане майданчиком наукової освіти. Тут будуть експлораторіум, дитячі наукові студії, наукові секції, відкриті лабораторії, науковий коворкінг та науковий інкубатор, тренінговий центр для педагогів, профорієнтаційний та діагностичний центр для дітей та підлітків. Базою для нового освітнього простору стане учнівська науково-дослідницька лабораторія та інші напрацювання в цій сфері Малої академії наук. 
http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/07/27/pershij-ukrayinskij-muzej-nauki-mayut-vidkriti-v-kievi-voseni-2018-roku/

Оприлюднено списки зарахування абітурієнтів до ВНЗ

60 925 вступників отримали рекомендації до зарахування на місця державного замовлення. Невикористані місця будуть надані пільговим категоріям вступників - діти загиблих воїнів АТО та діти Героїв Небесної Сотні, діти воїнів АТО, учасники бойових дій АТО. Абітурієнти, що вступали на природничі та технічні спеціальності, але не пройшли на бюджет, також зможуть отримати місце, якщо вступники, які отримали рекомендацію до зарахування, відмовляться від бюджету чи не принесуть вчасно оригінали потрібних документів. Переведення на вакантні місця державного та регіонального замовлення відбуватиметься до 18 серпня.

Що робити, якщо ви виявили помилки, які могли вплинути на отримання вами бюджетного місця у ВНЗ

Якщо після розподілу бюджетних місць ви виявили розбіжності в розрахунку конкурсного бала або інші помилки, що могли вплинути на формування рейтингового списку та розподіл місць, ви можете звернутися до Міністерства освіти і науки України. Лист з докладним описом проблеми та контактною інформацією потрібно надіслати на скриньку vstup_2017@mon.gov.ua На кожне звернення обов’язково буде надано відповідь протягом 24-х годин.